Wyszukiwarka
Subskrypcja

[gościnnie] Wschodnie Mistrzostwa OFF-ROAD - 13-15.05.2016

Data:2016-05-13
2016-05-13 00:00

Wschodnie Mistrzostwa Off-Road to impreza nastawiona na integrację i dobrą zabawę. Rywalizacja toczyć się będzie w klasach: Quad, Extrem-Mechanik, Extrem-Elektryk, Wyczyn i Seryjny Wyczyn.

W 2016 r. odbędą się dwie edycje:

I edycja : 13-14 maja w Sokółce

II edycja : 29-30 lipca w Ełku

Na trasie zostaną rozmieszczone punkty kontrolne – PKP-y nadzorowane przez sędziów.

Poruszać będziemy się według notatek nawigacyjnych – Roadbook-a, który będzie rozpisany szczegółowo z punktami charakterystycznymi, aby nawigacja przebiegała w większości w sposób intuicyjny i możliwy do odczytania również z licznika pojazdu.

Imprezę rozpocznie nocny (piątkowy) etap z odcinkiem na czas i pieczątkami.  Odbędzie się on w całości w jednym miejscu. 

Sobotni odcinek dzienny trwać będzie 8 godzin, a trasa liczyć będzie ok. 40 km. Cała impreza rozgrywana będzie w okolicach Sokółki (woj. podlaskie) Po powrocie do bazy, ok. godziny 20 nastąpi ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i pucharów dla najlepszych.Następnie rozpocznie się integracja trwająca jak tradycja każę do świtu w niedziele.


Sponsorem Głównym Wschodnich Mistrzostw Off-Road 2016 została niezmiennie krakowska firma 4x4TERENOWIEC -specjalizująca się w sprzedaży i montażu wyciągarek samochodowych, oświetlenia LED i innych akcesoriów Off-Road. Przedstawiciel marek: Superwinch, Powerwinch, Powerlight i Powerline.


 

Wpisowe

Dla wszystkich klas wpisowe wynosi 450 zł.


Dla zwycięzców jak co rok przygotowaliśmy puchary oraz upominki. Dla wszystkich pamiątkowe koszulki – pamiętajcie o podaniu rozmiaru przy wysyłaniu zgłoszenia, naklejki na auto,  impreza na zakończenie ze smacznym poczęstunkiem.

Maciej Rachtan - tel. 519 333 442

 

więcej >>

Facebook