Wyszukiwarka
Subskrypcja

[gościnnie] Zachodniopomorskie Mistrzostwa OFF-ROAD - 5-6.08.2016

Data:2016-08-05 00:00
2016-08-05 00:00

O rajdzie

Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off-Road to impreza przeprawowa, nastawiona na dobrą zabawę, sportowe emocje i integrację. Rywalizacja toczyć się będzie w klasach: Quad, Extreme Mechanik, Extreme Elektryk, Wyczyn i Seryjny Wyczyn.

W 2016 roku impreza odbędzie się po raz trzeci - w dwóch edycjach.

Mistrzostwa zaplanowano na:

I edycja - 5-6 sierpnia w Stargardzie 

II edycja -  21-22 października w Bobolicach (woj. zachodniopomorskie).

Wskazane okolice słyną z przychylności do off-roadu i niesamowitych tras do rajdów przeprawowych.

Na trasie zostaną rozmieszczone punkty kontrolne – PKP-y nadzorowane przez sędziów oraz OS taśmowane.

Poruszać będziemy się według notatek nawigacyjnych – Roadbook-a, który będzie rozpisany szczegółowo z punktami charakterystycznymi, aby nawigacja przebiegała w większości w sposób intuicyjny i możliwy do odczytania również z licznika pojazdu.

Imprezę rozpocznie nocny (piątkowy) etap z pieczątkami, który będzie trwać 4 godziny. 

Sobotni odcinek dzienny trwać będzie 8 godzin, a trasa liczyć będzie ok. 40 km. Cała impreza rozgrywana będzie w okolicach Bobolic (woj. zachodniopomorskie). Po powrocie do bazy, ok. godziny 20 nastąpi ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i pucharów dla najlepszych. Następnie rozpocznie się integracja trwająca jak tradycja każę do świtu w niedziele.

 

Sponsorem Głównym Zachodniopomorskich Mistrzostw Off-Road 2016 została niezmiennie krakowska firma 4x4TERENOWIEC -specjalizująca się w sprzedaży i montażu wyciągarek samochodowych, oświetlenia LED i innych akcesoriów Off-Road. Przedstawiciel marek: Superwinch, Powerwinch, Powerlight i Powerline.

Wpisowe

Dla wszystkich klas wpisowe wynosi 450 zł.


Dla najlepszych, puchary oraz upominki. Dla wszystkich pamiątkowe koszulki – pamiętajcie o podaniu rozmiaru przy wysyłaniu zgłoszenia, naklejki na auto,  impreza na zakończenie ze smacznym poczęstunkiem.

Maciej Rachtan - tel. 519 333 442
info@zachodni-offroad.pl

 

więcej >>

Facebook