Wyszukiwarka
Subskrypcja

OPERACJA UŚMIECH II 2015

Data:2015-09-12
2015-09-12 12:21
 • Obywatele, Obywatelki, Robotnicy, Inteligenci, Towarzysze i Towarzyszki!

  Potęga obozu socjalistycznego jest obecnie tak wielka, że imperialiści obawiają się klęski militarnej w razie bezpośredniego starcia z podstawowymi siłami socjalizmu. Rzecz jasna, dopóki istnieje imperializm, w żadnym wypadku nie wolno nie brać w rachubę niebezpieczeństwa wojny, które niesie ze sobą imperialistyczna polityka. Jednakże jest faktem, że w nowych warunkach imperialiści coraz częściej stosują także inną, bardziej podstępną taktykę. Szukają słabych ogniw w socjalistycznym froncie, stosują kurs na wywrotową robotę ideologiczną wewnątrz krajów socjalizmu, starają się oddziaływać na rozwój ekonomiczny tych krajów, próbują siać niezgodę, wbijać kliny, popierać i podsycać nacjonalistyczne nastroje i tendencje, aby następnie chwytać te kraje po kolei za gardło. Słowem, imperializm próbuje podważyć trwałość socjalizmu właśnie jako systemu światowego.*

  Musimy stawić czoło imperialistom!! 

  Dlatego wzywam was Obywatele, Obywatelki, Robotnicy, Towarzysze i Towarzyszki, 
  abyście stawili się w dniu 12.09.2015 w forcie VI w Poznaniu o godzinie 10.00


  Komitet Centralny Partii opracował plan działania przeciwko wrogom socjalizmu. 
  Tam gdzie się udamy zaniesiemy słowo równości, a zaczniemy od nowych pokoleń! Musimy dawać zdecydowaną odprawę imperializmowi na froncie ideologicznym, nie czyniąc żadnych ustępstw na rzecz burżuazyjnej ideologii. W ten sposób zapewnimy podwaliny pod nowy, piękny świat, gdzie równość, wzajemne wsparcie i braterstwo będzie równie oczywiste jak wschód słońca!

  Czas spełnić nasze sny! Chwyćcie za kierownicę i za mapę! Przynieście chwałę naszej idei!
  przedrzemy się niepowstrzymani przez najdziksze ostępy, dzięki naszym wozom pancernym zakamuflowanym jako zwykłe terenówki.

  Szczegóły rajdu:

  Organizatorem rajdu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Dziecka w Bninie( Mała MI, Dryblas, Kobra oraz Tank5+ przyjaciele)
  Celem rajdu jest pokazanie Dzieciom z Domu Dziecka iż chcieć to móc, że wszystko jest w zasięgu ręki- wystarczy się trochę postarać. Przy okazji świetnej zabawy i spotkania się ludzi o wspólnych zainteresowaniach jesteśmy wstanie wspomóc Dom Dziecka.

  Ważne w tym jest pozytywne nastawienie świata i dzieci.

  Lokalizacja: Wielkopolska okolice Poznania

  Termin: od sobota 12wrzesień 2015 od 10.00 -24.00 

  W sobotę zaraz po zakończeniu rajdu zapewniamy posiłek.

  Ilość załóg - 40 aut

  Wpisowe 130PLN od załogi (2 osoby) (chyba że ktoś ma ochotę dać więcej i tak wszystko idzie na dzieciaki) każda kolejna osoba (15 zł) - dzieci do lat 6 gratis

  Konto Stowarzyszenia Przyjaciół Domu Dziecka w Kórniku- Bninie 
  36 1090 1362 0000 0000 3601 8156


  TERMIN PRZYJMOWANIA WPŁAT czyli rezerwacji miejsc upływa 31 sierpnia 2015

  TYTUŁ PRZELEWU:

  NICK + ilość osób


  dzwonić w razie pytań !!!

  MałaMi: 693 30 52 07
  Dryblas: 791 73 09 21

  mail: anna.witkowska@opoczta.pl
 •  
 • Z wdzięcznością natomiast witać będziemy zawsze każdy przejaw zdrowej, patriotycznej krytyki naszych braków, błędów i wypatrzeń.
 • Doktryna Breżniewa - przemówienie Leonida Breżniewa w Warszawie na V zjeździe PZPR, 12 listopada 1968 r.
Facebook