Wyszukiwarka
Subskrypcja

Terenowa Integracja dla Marcelinki - 30.03.2019

Data:2019-03-30 09:00
2019-03-30 09:00

Z inicjatywy dwóch pasjonatów jazdy terenowej, Damiana ‘Burzy’ i Artura ‘Łysego’ , prywatnie osób o wielkim sercu, z przyjemnością zapraszamy na „Terenową Integrację dla Marcelinki”.

 

Imprezę charytatywną mającą na celu zebranie jak największej ilości środków na operację małej Marcelinki Kominek która urodziła się z z zespołem niedorozwoju lewego serca HLHS.

 

Na operację oraz rehabilitację po niej potrzeba około 170 tysięcy złotych. Część tej kwoty udało się już uzbierać, jednak lwia część „skarbonki” nadal wymaga zapełnienia. W związku z tym Damian i Artur postanowili połączyć to co kochają z tym co ich zdaniem w życiu najważniejsze – pomocą potrzebującym. Przy wsparciu technicznym Farmy Adrenaliny powstał projekt turystycznej imprezy terenowej z elementami rywalizacji dla każdego samochodu terenowego lub klasy SUV z napędem na cztery koła .

 

Dzięki zaangażowaniu wielu firm i instytucji, dzięki ogromnemu wsparciu władz gminy Tarnowo Podgórne udało się zorganizować imprezę z której całe wpisowe zostanie przekazane rodzicom małej Marcelinki i pozwoli zbliżyć się do kwoty ratującej jej życie.

 

Więcej o celu akcji:

https://www.siepomaga.pl/serduszko-marcelinki?fbclid=IwAR2fdw4GQZvYiGkHdi8oTSUX1f3RHE4YLKh-f9KP69VsCUvvexe1Z817vVo

 

Impreza odbędzie się 30.03.2019

Jego idea to całodzienna wspólna dobra zabawa podczas turystycznego przejazdu terenowego z elementami rywalizacji w wyznaczonych do tego miejscach oraz zmagań umysłowych podczas rozwiązywania zagadek na trasie imprezy.

 

Dla uczestników imprezy przewidziane są również cenne nagrody, więcej szczegółów będziemy podawać na bieżąco.

Facebook