Wyszukiwarka
Subskrypcja

zapowiedź imprezy

To już 6ty rok z rzędu przygotowujemy dla Was imprezę off-roadową z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wzorem lat ubiegłych impreza będzie miała charakter turystycznejrodzinnej przejażdżki off-road z dodatkowymi atrakcjami i zadaniami dla bardziej ambitnych. Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji terenowych dla bardziej wymagających.

W tym roku pomoc przy imprezie pomagać będą osoby oraz firmy powiązane bezpośrednio lub pośrednio z off-roadem w naszym regionie.

 

Wpisowe na imprezę pozostaje na poziomie lat ubiegłych i wynosi 160 zł od załogi. Całość zbiórki wpisowego, oraz wkładu organizacyjnego na imprezę idzie na poczet WOŚP. Postaramy się też aby żaden z uczestników nie pozostał bez symbolicznej pamiątki!

Wpisujcie już termin do kalendarza! 23 finał WOŚP 11.01.2015

W tym roku jedziemy z Poznania do Dolska, długość przewidzianej trasy to ok 120 km.

 

Zapisy na WOŚP 4x4 Wielkopolska 2015 - "Jedziemy dla Orkiestry" już zakończone, kto jeszcze tego nie uczynił proszony jest o zapoznanie się z regulaminem imprezy.

 

Harmonogram

Spotykamy się w Swarzędzu na parkingu pod ETC od strony KFC ( link ) - parkujemy na miejscach najbardziej oddalonych od centrum handlowego tak aby nie blokować dojazdu i ruchu klientom.

  • Od godz. 9 rozpoczynamy zapisy - w pierwszej kolejności prosimy zgłaszać sie osoby które zapisały sie poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy nie przyjeżdżać dużo przed czasem żeby nie robić zbędnego zamieszania, wręcz prosimy rozplanować przyjazd nawet do godz. 11.
  • Ok godz. 9.45 zrobimy małą odprawę
  • W godzinach 10-12 wypuszczamy załogi, po ostatniej załodze znikamy.
  • Od godz.16 czynne będzie biuro na mecie więc nie ma potrzeby spieszyć się na trasie ;)
  • Do godz. 18 zbieramy karty drogowe z zadaniami, więc jesli ktoś będzie daleko to powinien kierować się bezpośrednio na metę.
  • Ok godz. 19 ogłaszamy wyniki
  • W godzinach 16-19 czynna będzie stołówka w której wydawane będą posiłki, od godziny 16 zaczynają się także atrakcje zorganizowane przez Dolski sztab WOŚP przy rynku.

To tyle, do zobaczenia.

Facebook