Wyszukiwarka
Subskrypcja

AUTOM LAND

Michał Tomaszewski

kom. 501 454 212
biuro 518 364 334
 
ul. Cisowa 5
60-185 Skórzewo
 

e-mail automland@wp.pl

 

 

Szanowni Państwo, jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją.

Nasz serwis założył mój ojciec w 1987 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie, rodzącego się właśnie, wolnego rynku na naprawę i obsługę samochodów zachodnich marek. 
Od prawie 30 lat fachowo i skutecznie naprawiamy samochody nawet najbardziej wymagających klientów. Wsłuchując się w oczekiwania użytkowników naszego warsztatu oraz obserwując niesamowite zmiany na rynku motoryzacyjnym rozszerzaliśmy naszą działalność o kolejne specjalizacje. Na chwile obecną posiadamy wiedzę, umiejętności i możliwość przeprowadzenia kompleksowej naprawy samochodów, zarówno osobowych jak i terenowych.

Począwszy od prac typowo serwisowych, przez naprawy związane z eksploatacja pojazdów, naprawy blacharsko - lakiernicze, naprawy elektroniczne po naprawy główne silników, skrzyń biegów i skrzyń rozdzielczych, mostów oraz dyferencjałów.

Od 2010 roku specjalizujemy się w naprawach samochodów marki Land Rover - Range Rover. Posiadamy wiedzę, dokumentację techniczną oraz system diagnostyczny Autologic® umożliwiające nam skuteczne naprawy wszystkich samochodów marki od 1948 roku do dnia dzisiejszego, a dzięki partnerstwu z jednym z największych niezależnych importerów części zamiennych - LANDSTORE.PL mamy dostęp do wszystkich części zamiennych do pojazdów tej nadal dość rzadkiej w Polsce marki.

Współpracujemy również z wieloma innymi firmami w zakresie dostaw akcesoriów (np. MP4x4) jak i oleji - Castrol oraz środków uszlachetniających amerykańskiej firmy BG której jesteśmy również autoryzowanym serwisem.

 

W naszej ofercie znajdzie Państwo takie usługi jak:

Serwisy okresowe wszystkich marek samochodów

Naprawy mechaniczne samochodów obejmujące:

 • naprawy oraz remonty głównych podzespołów(silników, skrzyń biegów manualnych oraz automatycznych, skrzyń redukcyjnych, dyferencjałów,przekładni kierowniczych)
 • Wymiany części eksploatacyjnych
 • Naprawy powypadkowe
 • Naprawy blacharsko lakiernicze wraz z odrestaurowywaniem nadwozi
 • Serwis klimatyzacji
 • Usługi wulkanizacyjne oraz sprzedaż opon
 • Naprawy i modyfikacje układu zawieszenia pojazdu wraz z geometrią
 • naprawy układów elektrycznych oraz elektronicznych


Modyfikacje samochodów:

 • przystosowywanie pojazdów do homologacji
 • Przygotowanie samochodów do rajdów i wyścigów
 • Wszelakie modyfikacje terenowe samochodów marki Land Rover - Range Rover
 • montaż akcesoriów zewnętrznych (zderzaki,progi,osłony,bagażniki dachowe) sprzętu terenowego (metromierze, wyciągarki, snorkele, oświetlenie dodatkowe, cb radia) modyfikacje podzespołów napędowych (blokady mostów,wzmocnione elementu układu przeniesienia napędu, wzmocnione elementy układu kierowniczego) oraz modyfikacje zawieszeń w zależności od przeznaczenia samochodu

 

Nasze życie toczy się w świecie motoryzacji nawet po godzinach pracy.Skutecznie kolekcjonujemy puchary z wyścigów klasy Young Timer. 

Pomagamy organizować jedne z największych rajdów terenowych w Polsce. 

Sami organizujemy charytatywne wyjazdy w teren a właściciele samochodów regularnie u nas serwisowanych z powodzeniem dojeżdżają i wracają z najdalszych zakątków Europy, Azji i Afryki.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług.

 

Komentarze

Komentarz
Facebook