Wyszukiwarka
Subskrypcja

"Bez ciśnienia" II edycja 14-15.03.2015

2015-03-14 23:51

BEZ CIŚNIENIA to impreza, której pomysł powstał w głowach czterech zaprzyjaźnionych osób kochających off-road. Czas, który biegnie nieubłaganie szybko sprawia, że w codziennym życiu zapominamy o tak ważnych sprawach jak: dobra zabawa, pozytywne emocje i uśmiech.

Dla naszych przyjaciół, ich przyjaciół i ich przyjaciół przyjaciół postanowiliśmy 8 listopada zorganizować imprezę off-roadową BEZ CIŚNIENIA. Wydarzenie zebrało mnóstwo pozytywnych opinii oraz przyniosło pytania o kolejną edycję. Idąc za ciosem, już dziś ogłaszamy, że 14 marca 2015 roku odbędzie się II EDYCJA BEZ CIŚNIENIA, na którą bardzo serdecznie zapraszamy.

Celem imprezy jest wspólne i rodzinne spędzenie weekendu polegające na dobrej zabawie BEZ CIŚNIENIA, gdzie przejeżdża się wyznaczoną trasę, według roadbooka, rozwiązując po drodze łatwiejsze i trudniejsze zagadki oraz wykonując rozmaite zadania. 
Organizatorami (Kopara, Paweł) są osoby startujące w profesjonalnych rajdach off-road, które wiedzą jak wytyczyć trasę tak, aby była ona dostosowana do możliwości aut uczestniczących w zabawie. Dziewczyny (Pela i Domi), które na co dzień zajmują się marketingiem odpowiedzialne są za zakwaterowanie i imprezę integracyjną, która trwa do białego rana - tu nie ma miejsca na improwizację - wszystko musi być na najwyższym poziomie.

Jeżeli jesteście zainteresowani oderwaniem swoich dzieci od komputerów, oderwaniem swoich myśli od codzienności i spędzenia kilkunastu godzin w grupie zaprzyjaźnionych ze sobą osób - SERDECZNIE ZAPRASZAMY na II EDYCJĘ BEZ CIŚNIENIA !!!

Ogranizatorzy:
Pela, Domi, Kopara i Paweł

 

strona www imprezy: www.bezcisnienia4x4.pl

strona wydarzenia na Facebook'u

 

Komentarze

 • 4x4wlkp2015-02-06 15:04

  Oficjalnie ogłoszono zamknięcie listy, więc pozostaje jedynie kontakt do organizatorów. Szczegóły i dane tutaj: http://www.bezcisnienia4x4.pl/

 • Joanna Paszkiewicz 2015-02-06 12:49

  Witam
  Czy jeszcze można zapisać się na imprezę? Chciałabym zrobić prezent dla męża.
  Jeśli jest jeszcze miejsce, proszę o przesłanie informacji na temat kwoty wpisowe a także ogólnej informacji na temat trasy.
  Pozdrawiam
  Joanna

Komentarz
Facebook